Co nabízíme

Ošetření  přírodní kosmetikou v souladu s přírodou – NOBILIS TILIA nebo CurAloe,

bez chemie, netestovanou na zvířatech.

 

Základní kosmetické ošetření  60 – 75 minut.

Součástí základního ošetření je úprava obočí, šetrný unikátní peeling (Super aqua gel na bázi vody, který neobsahuje žádné brusné částečky a je velice šetrný k pleti a účinný v odstranění odumřelých buněk, pleť je po něm skutečně krásně hladká a přijímá pak lépe další produkty),  čištění pleti (toto čištění je šetrné, od nás nikdo neodejde s pohmožděnou pletí!),  následuje masáž obličeje a dekoltu, která je spíše relaxační, než dynamická a patří mezi nejoblíbenější úkony. Kdo se chce nechat hýčkat ještě více, může si dopřát ošetření  Anti-age de Luxe, kde je kromě více produktů, masáž delší – 30 minut, následuje pleťová maska podle typu a stavu pleti a závěrečné ošetření, vše individuálně podle potřeb pleti.

 

Nechte se rozmazlit – ANTI AGE de luxe – 90 min

– maximální vzpruha nejen pro vaši pleť: oproti základnímu ošetření obsahuje relaxační masáž obličeje a dekoltu 30 min – včetně mikromasáže očního okolí, bioaktivní liftingové sérum, vzácné oleje, oční masku, alginátovou vypínací masku + sérum, vše s ohledem na typ pleti. Výjimečné účinky luxusních rostlinných olejů doplňují specifické bioaktivní látky, přírodní látky účinné proti stárnutí pleti se tak propojují v elixír mládí a přirozené krásy. Všechny výrobky této řady poskytují kromě péče o pleť i jedinečný aromatický zážitek.

 

Další služby:

  • barvení obočí a řas – bez pálení očí!  Barva na řasy obsahuje arganový olej.  Při správné technice nanášení a smývání nepálí žádná barva!
  • depilace cukrovou pastou – skvělá přírodní metoda, při které se depilují pouze mrtvé buňky a chloupky, strhává se po směru růstu a co se zeslabování a degenerace ochlupení týká, má rychlejší efekt, než depilace klasickým teplým voskem
  • depilace Lycon – krémové australské vosky
  • mikromasáž očního okolí
  • líčení
  • Sametové ruce :  Super Aqua peeling + zejména v zimním období oblíbené zábaly =  blaho pro vaše ruce ! Odstranění odumřelých buněk Aqua gelem, aplikace krému na ruce, olejů a jedinečného voňavého tělového másla, ruce se vloží do mikrotenového sáčku a do froté rukavice – působí během celého ošetření.
  • mokrá pedikúra – po péči Báry budou vaše nožky jako znovuzrozené !
  • ACCESS BARS®

V salonu najdete také různou inspiraci nejen z oblasti kosmetiky, ale i zdraví a celostní či čínské medicíny, abychom našim klientům mohly poradit při řešení  problému nebo je jen inspirovaly či dokázaly poradit, kam se obrátit.

Nás baví pečovat ☯