ACCESS BARS®

V roce 2017 jsem vyslala prosbu – přání, abych našla něco NOVÉHO, k čemu budu potřebovat jen vlastní ruce, aby to bylo příjemné, relaxační a pokud možno ještě přínosné pro tělo i pro duši. Přišel dar v podobě metody, o které jsem nikdy před tím neslyšela, ale hned jsem vnímala, že to JE ONO a velmi brzy jsem se zamilovala do unikátního nástroje jménem

ACCESS BARS®

O co jde ?

Jde o neinvazivní techniku energetické masáže – terapie, která zahrnuje 32 různých bodů na hlavě. V nich jsou nashromážděny veškeré vzorce myšlení, přesvědčení, obavy, strachy, předsudky, emoce, postoje atd., které jsme během svého života „nastřádali & nakoupili“. Každý bod náleží k některé z oblastí našeho života: radost, smutek, tvoření, komunikace, peníze, sexualita atd. Body jsou známé od nepaměti (nejvíc jich najdeme na dlaních, ploskách nohou a právě na hlavě), ale unikátní jsou zde sestavy bodů, které se používají. (Níže krátká info videa).

Pro koho je vhodné dopřát si Bars ?

Pro kohokoliv – děti, dospělé i seniory. Hodí se skvěle pro hluboké uvolnění, když se necítíme „ve své kůži“, potřebujeme „dobít baterky“, při snižování stresu, při neurózách, nechutenství & pocitu, že nejde hubnout, pro kvalitnější spánek, při závislostech, syndromu „vyhoření“, poruchách ADD a ADHD, pro studenty všeho věku před zkouškami, pro těhotné nebo při plánování těhotenství, pro rozpuštění mentálních, emocionálních, fyzických a energetických bloků, které nám brání v posunu (při stagnaci – pocitu „stojím na místě“, různých fobiích). Terapie je vhodná kdykoliv chceme dopřát něco sami sobě, svému tělu i duši a odlehčit hlavě a toužíme mít více vnitřního klidu a více lehkosti a radosti v životě. 

Jak to funguje ?

Rozum křičí, duše šeptá“. Díky myšlenkám a neustálému vnitřnímu monologu  často nejsme v přítomnosti a „jedeme na autopilota“. Žijeme ve světě energií a proto jakmile dostáváme Bars, je to jako zmáčknutí tlačítka DELETE na PC (nebo „defragmentace disku“). Nedávné výzkumy potvrzují, že tato terapie uvádí mozek do vlnové frekvence Theta, což se rovná hluboké meditaci. Z mozku se začíná vytrácet negativní elektrický náboj a přehlcená mysl se uvolňuje. Dostáváme se více sami k sobě, své intuici.  Bars je nástroj, který přináší více vědomí, to znamená schopnost být v přítomnosti bez hodnocení, zda je někdo či něco „dobře“ nebo „špatně“. Uvolňuje se polarita, naše postoje, podmíněnost a omezení v myšlenkách, pocitech a emocích, které nám už neslouží a nepřináší lehkost a radost do našeho života. Bars náš učí přijímat bez podmínek. Přirozeně vznikají nové pohledy na situace, které se mohly dříve jevit jako neřešitelné. Kam jde pozornost, tam jde energie a to roste – Bars nám mohou usnadnit dávat energii myšlenkám a věcem, které pro sebe vnímáme jako přínos a ne těm, které si nepřejeme. Každou vteřinu tvoříme svou vlastní realitu, Bars nám mohou pomoci tvořit ji vědomě, nemít pocit, že „život se nám děje“, ale posilují vědomí, že my jsme ti, kteří ho tvoříme. Říká se, že vše, co potřebujeme, už dávno máme v sobě, i když stále „hledáme“ venku.  Bars nám to můžou pomoci objevit tím, že nám pomůžou otevřít prostor pro nové možnosti a zbavit všeho, co nám nedovoluje vidět a vnímat naplno, tedy různých vzorců, mentálních programů, přesvědčení a dohod, které nám již neslouží a tím můžeme mít větší přínos z našich darů, potenciálu a talentů.  Tato metoda je velkým přínosem pro všechny, kteří se nechtějí s ničím svěřovat a nic řešit. Stačí jen být a užít si terapii, pokaždé se stane přesně, co má. Říkají: „To nejhorší, co se vám může stát je, že zažijete nejlepší masáž na světě. To nejlepší, co se vám může se stát je, že se vám začne měnit život“. Kdo ví? 🙂 „Mantra“ AB: „All of Life Comes To Me with Ease and Joy and Glory“  –  „Vše v mém životě ke mně přichází s lehkostí, radostí a slávou“. 💫

Jak terapie probíhá a jak dlouho trvá ?

Leží se pohodlně na lehátku pod dekou ( lze provádět i v sedě). Na začátku se rozbíhá energie přes hlavu, dlaně a chodidla, pak následují samotné sestavy bodů = Bars, kdy se body aktivují jemným dotykem a sestavy se postupně střídají. Terapie trvá cca 60 min a je velmi relaxační (u dětí trvá kratší dobu). Probíhá v tichu (bez relaxační hudby). Pokud někdo v průběhu usne, nebo to celé prospí, vůbec nevadí. Naopak, i tak se děje, co se dít má.

Jak často si dopřát Bars?

Jakmile se jednou Bars spustí, pokračují v uvolňování uvízlé energie jednou pro vždy, ale při každém opakování je efekt dynamičtější. Zatím se ukazuje, že jednou není dost, už jen z toho důvodu, jak je to příjemné a hluboce zklidňující. (Pozn.: nedá určit, kolik terapií si má kdo dát, je to čistě individuální a intuitivní, Vy a Vaše tělo víte nejlépe. Někdo zaznamená efekt hned (velké zklidnění, „lehčí hlava bez „psycho“ myšlenek a i když se pořád něco děje, „nic není problém, protože existuje výběr z možností“, někdo zaznamenal efekt až po čtvrté terapii, kdy došlo k zásadní psychické úlevě). Každý jsme jiný a tak je k tomu třeba přistupovat. Nutno dodat, že změny, po kterých toužíme, nepřichází „zvenku“, ale „zevnitř“ – od nás samotných, pokud si to vybereme a k tomu mohou vést i Bars. 

*

Všichni jsme na jedné lodi ☯ Těším se na vás, Lucie (603 551 092)

„Co je Access Bars“  – 3min (u všech videí lze nastavit „automat“ cz titulky): 

*

Historie a aktuality: Tato metoda vznikla v 90. letech v Americe, zakladatelem je Gary Douglas, který ji přijal jako dar prostřednictvím channelingu, když měl velmi těžké období v různých sférách svého života. Doslova ho to prý zachránilo a od té doby se tato terapie  rozšířila do 173 zemí a více než 5 000 vyškolených zprostředkovatelů Access Bars® po celém světě. V ČR se objevila poprvé v roce 2015. Access Bars® je součástí nástrojů a procesů Access Consciousness®  , z nichž všechny slouží  lidem k tomu, aby se dostali ke své vlastní síle, věřili především sobě, svému „vnitřnímu kompasu“ a dokázali pustit všechno, co jim v tom brání. Tato modalita nás podporuje zejména v tom, abychom věděli, že sami víme. Již dlouhá léta je nejbližším spolupracovníkem Garyho velký sympaťák Dr. Dain Heer, kterému tato terapie také zachránila a změnila život. Jeho nadšení z toho, co dělá s láskou, je doslova nakažlivé. V roce 2017 proběhla pilotní studie výzkumu vlivu této terapie na deprese a úzkosti s opravdu skvělými, až nečekanými výsledky:

Dr. Terrie Hope: https://www.youtube.com/watch?v=5UjO-LC-RHs&t=4s

Bars & děti – děti Bars milují. Nemají tolik bloků a pochybností, berou více jako samozřejmost, že „energie teče“, rády prý Bars dávají. Gary & Dain šíří Bars i do škol (zdarma) a děti z jedné školy se chtěli setkat se zakladateli:  

*

Ceník

1x terapie Access Bars®        890,- Kč / 1x  – společně s celkovou kosm.       650,- Kč

1x terapie Access Bars®       pro stálé klienty salonu bez kosmetiky               780,- Kč  

1x Access Bars®  děti         od 300,- Kč

*Na terapii Access B. můžete zakoupit dárkové poukázky*