Historie

Tříletá praxe ve dvou kosmetických salonech (rok ve studiu ve Strašnicích a dva roky ve značkovém salonu Biodroga), mě přesvědčila o tom, že to je přesně to, co mě opravdu baví a naplňuje, ale že nejlepším východiskem  bude vlastní  salon, kde si to budu dělat po svém. Kde klientky budou mít především naprosté soukromí a ne, že dvě lehátka, co jsou hned vedle sebe, odděluje jen napařovač uprostřed a k tomu nahlas vyhrává rádio…  Tehdy, v minulém století, jsem nosila nahranou relaxační hudbu do salonu  nahranou na kazetách 🙂

Můj záměr se splnil a tak byl salon Grácie poprvé otevřen v červnu 1995 v pražském Karlíně – přímo u stanice metra Křižíkova.    Po šesti letech jsem se kvůli poměrům v domě rozhodla najít jiný prostor a přestěhovala jsem se blíž do centra (říjen 2001), po velkých  povodních v roce 2002 to pokládám za velké štěstí, protože prostory, kde býval salon, byly vytopeny až po strop.

Je to dobře dostupné místo ze všech tras metra a několika tramvají. Když se člověk nezalekne té hlučné a nevlídné ulice, v salonu se pak ocitne ve zcela jiném světě. Těšíme se na všechny, kteří si chtějí odpočinout, věnovat čas a péči sobě a relaxovat ve voňavém prostředí, spojit příjemné s užitečným a nechat se opečovávat různými procedurami, které nabízíme.

Miluji svou práci,  už více jak 30 let :o) 

Lucie Kolací 
tel.: 603 551 092