Filozofie salonu

 

Jde nám o to, aby návštěva salonu nebyla jen péčí o pleť, ale i oázou klidu a relaxace. Komu by se nelíbilo alespoň jednou měsíčně hodinku spočinout a nechat o sebe pečovat a nic nemuset ? 🙂 Nejoblíbenějším úkonem je samozřejmě MASÁŽ.

Kosmetické ošetření  není zbytečným luxusem, svěřit se do péče odborníků je u nás spojením příjemného s užitečným. Klient je zároveň milým hostem o kterého se staráme tak, aby se k nám vždy rád vracel a ještě nás s klidným svědomím mohl doporučovat dále. Těší nás, pokud si u nás „dobijete baterky“.

Vítáni jsou všichni všech věkových kategorií, kteří pro svou pleť a pro sebe chtějí něco udělat.  Vítáme i mladší ročníky,  které trápí problémy s pletí – včasná, šetrná a účinná péče může urychlit návrat pleti k normálnímu stavu a nikdy není pozdě. Mladiství se většinou nehrnou sami, ale na doporučení maminek, tet a babiček atd., které jsou našimi klientkami.  Jde ale o první návštěvu, aby zjistili, že se to dá přežít a má to efekt. 

🌱

Důležitou součástí je kosmetika, se kterou se v Grácii pracuje a už v roce 1995 jsem se pídila po kosmetice, která není testovaná na zvířatech.  Pracovala jsem s několika známými i méně známými značkami, ale pořád jsem nebyla úplně spokojená. Postupem času jsem si uvědomila proč. Příroda je mocná čarodějka a zná lék na všechno, tudíž nejlepší je kosmetika přírodní = rostlinná, bylinná. Nejlépe vyráběná s úctou k přírodě a maximálním přínosem pro pleť. Z toho vyplynulo i rozhodnutí, aby se v salonu pracovalo pouze s kosmetikou, která není testována na zvířatech, neobsahuje  zbytečnou chemii, ani živočišné složky. Jsem v souladu se značkami a  firmami, jejichž filozofie je  v souladu s přírodou…

🌱

Pracujeme s přírodními přípravky značek  NOBILIS TILIA – Lucie a CurAloe z aloe vera – Bára (v současné době ještě na mateřské dovolené).  Ceny obou ošetření se neliší.

Problémy s pletí všeho druhu mohou mít různé příčiny. Umíme doporučit péči na míru a probrat vše, co s tím souvisí, pokud nalézáme a řešíme příčiny, pak mizí i následky 😉

Nás baví pečovat