Filozofie salonu

GRÁCIE – salon pro RELAX

Jde nám o to, aby návštěva salonu nebyla jen péčí o pleť, ale i oázou klidu a relaxace. Komu by se nelíbilo alespoň jednou měsíčně hodinku spočinout a nechat o sebe pečovat a nic nemuset ? Nejoblíbenějším úkonem je samozřejmě MASÁŽ!

Dnes již není kosmetické ošetření zbytečným luxusem, svěřit se do péče odborníků je u nás spojením příjemného s užitečným. Klient je zároveň milým hostem o kterého se staráme tak, aby se k nám vždy rád vracel a ještě nás s klidným svědomím mohl doporučovat dále. Těší nás, pokud si u nás „dobijete baterky“, či vyčistíte hlavu.

Vítáni jsou všichni všech věkových kategorií, kteří pro svou pleť a pro sebe chtějí něco udělat.  Počítáme i s mladými, které trápí problémy s pletí – včasná, šetrná a účinná péče může urychlit návrat pleti k normálnímu stavu, ale nikdy není pozdě. Mladiství se většinou nehrnou sami, ale na doporučení maminek, tet a babiček atd., které jsou našimi klientkami.  Jde ale o první návštěvu, aby zjistili, že se to dá přežít a nejde o nic potupného, ale o něco, co má příznivý vliv na jejich pleť. Ťukám na dřevo, že se to zatím vždy podařilo a  všichni mladí, co chodili či chodí, tak činí dobrovolně a snad i rádi, protože vidí změny.

Velmi důležitou věcí je kosmetika, se kterou pracujeme. Pracovala jsem už s několika známými i méně známými značkami (např. Biodroga, Alcina, Selvert atd.), ale pořád jsem nebyla úplně spokojená. Postupem času jsem si uvědomila proč. Příroda je mocná čarodějka a zná lék na všechno, tudíž nejlepší je kosmetika přírodní = rostlinná, bylinná.

Z toho vyplynulo i rozhodnutí, aby se v salonu pracovalo pouze s kosmetikou, která není testována na zvířatech, neobsahuje parabeny, zbytečnou chemii, ani živočišné složky.

Pracujeme s přírodními přípravky značek  NOBILIS TILIA – Lucie a CurALoe z aloe vera – Bára. (Nelpím na tom, že musíme s kolegyní pracovat se stejnou značkou, pokud kosmetika splňuje kritéria, na kterých mi záleží. Ceny obou ošetření se neliší).

Problémy s pletí všeho druhu mohou mít různé příčiny. Umíme doporučit péči na míru a probrat vše, co s tím souvisí, pokud nalézáme příčiny, pak mizí i následky.

Nás baví pečovat ☯