Filozofie salonu

GRÁCIE – salon pro RELAX

Jde nám o to, aby návštěva salonu nebyla jen péčí o pleť, ale i oázou klidu a relaxace. Komu by se nelíbilo alespoň jednou měsíčně hodinku spočinout a nechat o sebe pečovat a nic nemuset ? Nejoblíbenějším úkonem je samozřejmě MASÁŽ!

Dnes již není kosmetické ošetření zbytečným luxusem, svěřit se do péče odborníků je u nás spojením příjemného s užitečným. Klient je zároveň milým hostem o kterého se staráme tak, aby se k nám vždy rád vracel a ještě nás s klidným svědomím mohl doporučovat dále.

Vítáni jsou všichni všech věkových kategorií, kteří pro svou pleť a pro sebe chtějí něco udělat.  Počítáme i s mladými, které trápí problémy s pletí – včasná, šetrná a účinná péče může urychlit návrat pleti k normálnímu stavu, ale nikdy není pozdě. Mladiství se většinou nehrnou sami, ale na doporučení maminek, tet a babiček atd., které jsou našimi klientkami.  Jde ale o první návštěvu, aby zjistili, že se to dá přežít a nejde o nic potupného, ale o něco, co má příznivý vliv na jejich pleť. Ťukám na dřevo, že se to zatím vždy podařilo a  všichni mladí, co chodili či chodí, tak činí dobrovolně 🙂

Velmi důležitou věcí je kosmetika, se kterou pracujeme. Pracovala jsem už s několika známými i méně známými značkami (např. Biodroga, Alcina, Selvert atd.), ale pořád jsem nebyla úplně spokojená. Postupem času jsem si uvědomila proč. Příroda je mocná čarodějka a zná lék na všechno, tudíž nejlepší je kosmetika přírodní = rostlinná.

Z toho vyplynulo i rozhodnutí, aby se v salonu pracovalo pouze s kosmetikou, která není testována na zvířatech, neobsahuje parabeny a živočišné složky.

Od dubna 2010 pracujeme  s kosmetikou JERICHO – z Mrtvého moře a Bára od letošního roku i s kosmetikou CurAloe.
Protože většinou problémy klientů nekončí jen u pleti a problémy s ní jsou vždy také vnitřní a psychickou záležitostí, umíme doporučit úpravu jídelníčku či zprostředkovat kontakt či tip na metody, které řeší   člověka jako celek a snaží se odstranit příčiny, nikoliv jen potlačovat důsledky.