Co nabízíme

Ošetření  přírodní kosmetikou v souladu s přírodou – NOBILIS TILIA nebo CurAloe,

bez chemie, netestovanou na zvířatech.

 

Základní kosmetické ošetření trvá  60 – 75 minut.

Součástí základního ošetření je úprava obočí, šetrný peeling, který provádíme už jen a pouze Aqua Cure gelem (protože je nejlepší), hloubkové čištění pleti (toto čištění je šetrné, od nás nikdo neodejde s pohmožděnou pletí!),  následuje masáž obličeje a dekoltu – nakonec maska podle typu a stavu pleti a závěrečné ošetření, vše podle typu pleti.

 

Nechte se rozmazlit – ANTI AGE de luxe – 90 min

– maximální vzpruha nejen pro vaši pleť: oproti základnímu ošetření obsahuje relaxační masáž obličeje a dekoltu až 30 min – včetně mikromasáže očního okolí, bioaktivní liftingové sérum, vzácné oleje, oční masku, alginátovou vypínací masku + sérum, vše s ohledem na typ pleti. Výjimečné účinky luxusních rostlinných olejů doplňují specifické bioaktivní látky, přírodní látky účinné proti stárnutí pleti se tak propojují v elixír mládí a přirozené krásy. Všechny výrobky této řady poskytují kromě péče o pleť i jedinečný aromatický zážitek.

 

Další služby:

  • barvení obočí a řas – bez pálení očí!  Barvou, která má neutralizovaný aktivační roztok, obsahuje arganový olej (při správné technice nanášení a smývání nepálí žádná barva)
  • depilace cukrovou pastou – skvělá přírodní metoda, při které se depilují pouze mrtvé buňky a chloupky, strhává se po směru růstu, méně bolí a má opravdu lepší efekt, než depilace teplým voskem.
  • depilace Lycon – krémové australské vosky
  • mikromasáž očního okolí
  • líčení
  • Aqua natural Cure gel + oblíbené zábaly na ruce: blaho pro vaše ruce ! Odstranění odumřelých buněk Cure gelem, aplikace krému na ruce, olejů a jedinečného voňavého tělového másla, ruce se vloží do mikrotenového sáčku a do froté rukavice – působí během celého ošetření.
  • mokrá pedikúra – po péči Báry budou vaše nožky jako znovuzrozené !
  • ACCESS BARS®

V salonu najdete také různou inspiraci nejen z oblasti kosmetiky, ale i zdraví a celostní či čínské medicíny, abychom našim klientům mohly poradit při řešení  problému nebo je jen inspirovaly či dokázaly poradit, kam se obrátit.

Nás baví pečovat ☯