Barvení řas bez pálení očí

barveni oci_1 160x160 K barvení řas používáme osvědčenou španělskou barvu, která má neutralizovaný aktivační roztok, čili řasy při barvení ani po něm nepálí, což by ale při správné aplikaci neměly stejně ani u jiných barev.

* výrobce uvádí, že barvy obsahují keratin pro zpevnění řas, arganový olej pro dosažení většího lesku a hydratace a díky skložení s aktivními barvivy je výsledek intenzivnější a déle vydrží.

Zkušenost je taková, že pokud se denně líčíte a odličujete, barva vám vydrží méně než někomu, kdo se vůbec nemaluje. I tak by ale barva měla být patrná cca 4 – 6 týdnů, ale je to individuální a záleží na barvě vašich vlastních řas. Pokud máte řasy úplně světlé, nejlepšího efektu se docílí, pokud chodíte pravidelně, některé klientky chodí co 3 týdny, potom řasy vůbec nevyblednou. Jinak stačí cca každé 4 týdny.

barveni oci_2 160x160Pokud máte řasy příliš rovné, dopředu namířené, můžete vyzkoušet trvalou na řasy, která vaše řasy „zvedne“ do hezkého obloučku, oko se „otevře“ a pohled rozjasní. Efekt s následným barvením je skvělý a v létě na dovolené se obejdete bez řasenky.