NOBILIS TILIA

Změna je život !

Začalo mě lákat podporovat českou firmu, která vyrábí čistou přírodní kosmetiku

a to nejlépe s láskou a mojí volbou je

(po 8-mi letech práce s přípravky z Mrtvého moře mě to začalo vést k hledání nové kosmetiky a to díky některým změnám ve firmě, (která ji vyrábí), které se mnou přestaly rezonovat. To je vždy výzva najít něco nového.

Nobilis Tilia je certifikovaná přírodní kosmetika.

Jde o českou společnost, která v oboru aromaterapie působí již od roku 1994.

S úctou k přírodě, životnímu prostředí, pro radost smyslů, s účinností a přínosem pro pleť, vyrábějí pěstící aroma – terapeutickou kosmetiku. Netestují na zvířatech, odmítají živočišné produkty, což mě těší. (Nemusím se totiž bát, že někde objevím hadí jed, hlemýždí sliz apod. Příroda zná lék na všechno, tedy flora a věci z říše fauny jsou v kosmetice zbytečné).

V co možná největší míře využívají suroviny z ekologického zemědělství, naprostá většina produktů je certifikována jako přírodní kosmetika nebo BIO kosmetika. Nobilis Tilia se vyrábí šetrným způsobem tak, aby zůstala co nejvíce zachována biodynamika rostlinných surovin, které tyto výrobky tvoří. Podstatnou složkou jsou éterické oleje, které určují specifické působení každého výrobku. Právě v jejich účinnosti tkví výjimečnost kosmetiky, která vedle příznivých účinků na momentální stav pokožky, harmonizuje i psychiku a celkový stav organismu.

Občas si někdo myslí, že aroma kosmetika jsou jen oleje. Není to tak, své si najdou i ti, kteří mají rádi lehké a svěží přípravky. Velká škála přípravků nabízí krémy, gely, hydrofilní odličovací oleje, vzácné oleje, různá séra, ANTI AGE řadu, vše na problematickou pleť a mnohem víc. A vše v souladu s přírodou.

Baví mě míchání přípravků přímo na míru podle potřeb pleti, např. na masáž nepoužívám jen samotný olej, protože pleť potřebuje nejen výživu, ale také a většinou hlavně – hydrataci. S Nobilis je to jemně voňavá „magie“, která nemá chybu. Budete odcházet lehčí, s jemnou a svěží pletí.

Lucie (říjen 2018)