Trvalá na řasy

Trvalá na řasy je samostatný úkon, který zabere i s následným barvením řas asi necelou hodinu. Na „natáčku“ odpovídající délce řas  se řasy přichytí šetrným latexovým lepidlem (nakonec se pohodlně sundá s natáčkou) a pomerančovým dřívkem se řasy otočí nahoru a přichytí na natáčku, která je umístěna na víčku nad řasami. Princip je stejný jako u trvalé na vlasy: trvalá (v tomto případě gel) a ustalovač (gel)

Obojí se nechá na očích asi cca 16 minut.

trvala na rasy_2 160x160Tyto přípravky jsou však speciálně na oči, takže nehrozí žádné poškození ani v případě, že se nedopatřením přípravek dostane do oka.

Natočení a přichycení řas je nejdůležitější procedúrou, protože podle toho pak budou řasy vypadat. Trvalá na řasy oko „otevře“, řasy jsou v krásném obloučku a pohled se rozjasní.

Trvanlivost: cca 2 – 3 měsíce

Pro koho je trvalá určena: pro všechny ženy a dívky, které mají své řasy až příliš rovné a je jedno, zda jsou dlouhé, či kratší (to znamená, že ze předu nejsou příliš patrné i přesto, že mohou být celkem dlouhé) a touží mít řasy jako po aplikaci ohýbacími kleštičkami, (ty, pokud nejsou kvalitní, nebo je nepřikládáte správně,  mohou řasy poškodit) avšak s trvalejším efektem.

Škodí trvalá řasám?
Odpověď zní: ne
Ale je potřeba zdůraznit, že i o řasy je potřeba se starat a po trvalé je dobré, pokud se líčíte, používat na odlíčení olejíček, který řasy regeneruje. Tuto proceduru provádějte šetrně, nejen vzhledem k řasám, ale i citlivému očnímu okolí.

K večerní aplikaci či zvýraznění přes den, pokud nebudete používat řasenku,  je vhodná výživná – většinou bezbarvá gelová – řasenka. Oči by se neměly silně mnout, protože u velmi slabých řas by se mohly lámat ještě tenčí konečky, ale to platí i bez trvalé.

Kdy se dá trvalá aplikovat příště?
– ideálně po 3 měsících (nejdříve po 2 měsících, není-li trvalá na řasách patrná)

Po trvalé většinou řasy barvíme, aby byl efekt co nejlepší – řasy se krásně probarví včetně vyšisovaných konečků