NOBILIS TILIA

Změna je život !

Začalo mě lákat podporovat českou firmu, která vyrábí čistou přírodní kosmetiku

a to nejlépe s láskou a mojí volbou je

(po 8-mi letech práce s přípravky z Mrtvého moře mě to začalo vést k hledání nové kosmetiky a to díky některým změnám ve firmě, (která ji vyrábí), které se mnou přestaly rezonovat. To je vždy výzva najít něco nového, co je se mnou v souladu, aby mě práce těšila po všech stránkách.)

Nobilis Tilia je certifikovaná přírodní kosmetika, kterou nejspíš netřeba představovat.

Je to česká společnost a v oboru aromaterapie působí již od roku 1994.

S úctou k přírodě, životnímu prostředí, pro radost smyslů, s účinností a přínosem pro pleť, vyrábějí pěstící aromaterapeutickou kosmetiku. Netestují na zvířatech, odmítají živočišné produkty, což mě moc těší. (Nemusím se totiž bát, že se někde objevím hadí jed, slimáčí sliz apod. Příroda zná lék na všechno – flora a podle mého cítění jsou věci z říše fauny v kosmetice zbytečné).

V co možná největší míře využívají suroviny z ekologického zemědělství, naprostá většina produktů je certifikována jako přírodní kosmetika nebo BIO kosmetika. Nobilis Tilia se vyrábí šetrným způsobem tak, aby zůstala co nejvíce zachována biodynamika rostlinných surovin, které tyto výrobky tvoří. Podstatnou složkou jsou éterické oleje, které určují specifické působení každého výrobku. Právě v jejich účinnosti tkví výjimečnost kosmetiky, která vedle příznivých účinků na momentální stav pokožky, harmonizuje i psychiku a celkový stav organismu.

Občas si někdo myslí, že aroma kosmetika jsou jen oleje. Omyl! Najdou si své i ti, kteří mají rádi lehké, svěží přípravky.

Ty nové vjemy a vůně při práci mě opravdu baví a těší.

Ráda si některé věci míchám sama, přímo na míru každého, např. na masáž nepoužívám jen samotný olej, protože pleť potřebuje nejen výživu, ale také a většinou hlavně – hydrataci. S Nobilis je to jemně voňavá „magie“, nemá to chybu!

Pokud si chcete užít čas pro sebe, načerpat energii, relaxovat při vůních přírody a nechat svou pleť opečovávat, nevíte si s něčím rady či řešíte nějaký problém, hledáte vhodnou péči – jsem tu pro vás. 

Lucie (říjen 2018)