JERICHO – krása a zdraví z Mrtvého moře

Jericho_montaz

Firma Paloma byla založena v roce 1982 a stala se první společností na vývoj a prodej kosmetických, léčebných produktů na bázi solí, minerálů, bahna Mrtvého moře a výtažku z rostlin. Kosmetika Jericho je vhodná pro lidi citlivé a alergiky, velmi dobře ozdravuje problematickou pokožku, ekzémy, lupénku, a další kožní problémy, díky své vyváženosti minerály a přírodních produktů.

Výrobky jsou  vyvinuty a testovány odborníky v dané oblasti. Všechny výrobky splňují normy ISO 9002, neobsahují živočišné složky ani parabeny a nejsou testovány na zvířatech.  Paloma Jericho kosmetika neustále vyvíjí nové produkty.

Dnes, kosmetika Jericho je distribuována po celém světě, včetně společností jako Hilton International, Wella Cosmetics a nově i Walgreens.

S kosmetikou JERICHO pracuji od dubna 2010, po 12-ti letech práce s ajurvédskou kosmetikou.

S touto změnou přišel „čerstvý vítr“, jak pro mě při práci, tak pro klientky (-ty). Je prostě skvělá!
Počáteční lehké obavy provázející změnu vystřídala radost, že to funguje.

JERICHO může napomoct při léčbě problematické, exematické a či podrážděné pleti, nutno však předeslat, že všechny kožní problémy pramení uvnitř organismu a je třeba je řešit komplexně.  Mám radost, že i klientky, které se domnívají, že mají citlivou pleť a nesnesou nic, kromě … (cokoliv, co používají a jejich pleť nemá reakci), odcházejí z kosmetiky překvapené, jak dobře pleť vypadá.

Při hledání  nové  kosmetiky jsem vyzkoušela opravdu velké mmožtví  vzorků všech možných značek a strávila tím velké množství času. Vybrat totiž kosmetiku do salonu je něco jiného, než si vybírat pro sebe domů, přeci jen je potřeba pokrýt více požadavků na typy a problémy pleti.  Přiznám  se, že už  se mi ani nechtělo zkoušet, vždycky něco neklaplo.  Potřebovala jsem, aby mě něco nadchlo, abych s tím mohla pracovat s radostí, protože o to jde. Když jsem si vzala vzorky od Jericha, nevěděla jsem, který vzorek vyzkoušet první a přišel konečně pocit – „to je ono“.

Baví mne přípravky různě míchat podle potřeby a tak dosáhnout nejlepšího účinku přímo na míru konkrétní pleti.

Po ošetření  JERICHEM se můžete těšit na projasněnou, zklidněnou a  sametovou pleť.