ACCESS BARS®

Minulý rok jsem vyslala prosbu – přání, abych našla něco NOVÉHO, k čemu budu potřebovat jen vlastní ruce a aby to bylo příjemné a relaxační a pokud možno ještě přínosné pro tělo i pro duši. Přišel dar v podobě metody, o které jsem nikdy před tím neslyšela, ale hned jsem cítila, že to JE ONO a velmi brzy jsem se zamilovala do unikátního nástroje jménem

ACCESS BARS®

O co jde ?

Jde o neinvazivní techniku energetické terapie, která zahrnuje 32 různých bodů na hlavě. V nich jsou nashromážděny veškeré vzorce myšlení, přesvědčení, obavy, strachy, předsudky, emoce, postoje atd., které jsme během svého života „nastřádali“. Každý bod náleží k některé z oblastí našeho života: radost, smutek, tvoření, komunikace, peníze, sexualita atd. Body jsou známé od nepaměti (nejvíc jich najdeme na dlaních, ploskách nohou a právě na hlavě), ale unikátní jsou sestavy bodů, které se používají. Tato metoda bývá také označována jako kvantová akupresura.

Pro koho je vhodné dopřát si Bars ?

Pro kohokoliv, neexistují kontraindikace, terapie nemůže mít žádný „negativní“ efekt. Hodí se skvěle pro hluboké uvolnění, když se necítíme „ve své kůži“, při snižování stresu, při neurózách, nechutenství (ale i když máme pocit, že „nemůžeme“ zhubnout), pro kvalitnější spánek, při syndromu „vyhoření“, při poruchách ADD a ADHD, pro studenty všeho věku před zkouškami, pro těhotné, pro rozpuštění mentálních, emocionálních, fyzických a energetických bloků, které nám brání v posunu (při stagnaci – pocitu „stojím na místě“, různých fobiích). Terapie je vhodná kdykoliv chceme dopřát něco sami sobě, svému tělu i duši a odlehčit hlavě a toužíme mít více vnitřního klidu a více lehkosti v životě. Tato metoda je příjemná pro všechny, kteří se nechtějí s ničím svěřovat a nic řešit. Stačí jen být a užít si terapii, pokaždé se stane přesně, co má.

Jak to funguje ?

Rozum křičí, duše šeptá“. Díky myšlenkám a neustálému vnitřnímu monologu  často nejsme v přítomnosti a „jedeme na autopilota“. Žijeme ve světě energií a proto jakmile dostáváme terapii, je to jako zmáčknutí tlačítka DELETE na PC (nebo „defragmentace disku“). Nedávné výzkumy potvrzují, že terapie uvádí mozek do vlnové frekvence Theta, což se rovná hluboké meditaci. Z mozku se začíná vytrácet negativní elektrický náboj a přehlcená mysl se uvolňuje. Dostáváme se více sami k sobě. Bars je nástroj, který přináší více vědomí, to znamená schopnost být v přítomnosti bez hodnocení. Uvolňuje se polarita, naše postoje, podmíněnost a omezení v myšlenkách, pocitech a emocích, které nám už neslouží a nepřináší lehkost a radost do našeho života. Bars náš učí přijímat bez podmínek. Přirozeně vznikají nové pohledy na situace, které se mohly dříve jevit jako neřešitelné. „Mantra“ AB: „All of Life Comes To Me with Ease and Joy and Glory“  –  „Vše do mého života přichází s lehkostí, radostí a slávou“

Jak terapie probíhá a jak dlouho trvá ?

Leží se pohodlně na lehátku pod dekou ( lze provádět i v sedě). Na začátku se rozbíhá energie přes hlavu, dlaně a chodidla, pak následují samotné sestavy bodů =Bars, kdy se body aktivují jemným dotykem a sestavy se postupně střídají. Terapie trvá cca 60-90 minut a je velmi relaxační (u dětí trvá kratší dobu). Probíhá v tichu (bez relaxační hudby).

Jak často si dopřát Bars?

Jakmile se jednou Bars spustí, pokračují v uvolňování uvízlé energie jednou pro vždy, ale při každém opakování je efekt dynamičtější. Zatím se ukazuje, že jednou není dost, už jen z toho důvodu, jak je to příjemné a hluboce zklidňující. Největší efekt bývá zaznamenán, jsou-li terapie v rozmezí 3-4 týdnů.

*

Všichni jsme na jedné lodi ☯ Těším se na vás, Lucie (603 551 092)

*

Historie a aktuality: Tato metoda vznikla v 90. letech v Americe, zakladatelem je Gary Douglas, který ji přijal prostřednictvím channelingu. Od té doby se rozšířila do 173 zemí a více než 5 000 vyškolených zprostředkovatelů Access Bars® po celém světě. V ČR se objevila poprvé v roce 2015. Access Bars® je součástí nástrojů a procesů Access Consciousness®.   V roce 2017 proběhla pilotní studie výzkumu vlivu této terapie na deprese a úzkosti s opravdu skvělými, až nečekanými výsledky:

Dr. Terrie Hope: https://www.youtube.com/watch?v=5UjO-LC-RHs&feature=youtu.be

https://www.accessconsciousness.com/en/micrositesfolder/accessbars/

*

Ceník

1x terapie Access Bars®        880,- Kč / 1x  – společně s kosmetikou        600,- Kč          

1x Access Bars®  děti            400-500,- Kč 

sleva při zakoupení více terapií: 3x terapie Access B. 2.160,- Kč (sleva 10%) / 5x a více terapií Access B. 700,- Kč/ jedna terapie (sleva 100,- Kč na každou terapii)

*Na terapii Access B. můžete zakoupit dárkové poukázky*